Kolejna już teoria…

Kolejna już teoria wyprodukowana przez podkomisję smoleńską, a konkretnego raportu podkomisji jak nie było, tak nie ma.
Tym razem twierdzą, że przyczyną oderwania części lewego skrzydła, były eksplozje w wewnętrzne w tymże skrzydle. Czyli powtórka z rozrywki, nagłaśnianie niczym nie popartej i niezweryfikowanej hipotezy.
Czy członkowie podkomisji wybrali się na oględziny wraku, żeby potwierdzić lub obalić swoje teorie? Kto i kiedy podłożył tą bombę? Czy mamy uwierzyć, że rosjanie X miesięcy wcześniej i samolot rządowy latał sobie z bombą w skrzydle? Mają na to jakieś wyjaśnienie? Dlaczego na skrzydle nie ma śladów eksplozji i materiałów wybuchowych, oraz odkształceń blachy charakterystycznych dla wewnętrznego wybuchu? Na jakiej wysokości doszło do eksplozji? Czy teoria eksplozji skrzydła pasuje do pozostałych twardych dowodów (zdjęć z miejsca wypadku, zapisów z rejestratorów i zapisów audio)? Czy słychać eksplozję na nagraniach z pokładu?
Zamiast weryfikacji hipotezy, mamy typowe dla pseudonauki zakładanie udowadnianie hipotezy za pomocą jej samej. Np. twierdzą, że brzoza nie mogła spowodować oderwania skrzydła tupolewa, bo skrzydło oderwała eksplozja, a więc brzoza musiała zostać przecięta przez spadające odłamki. Albo kolejna historia – „Członek sejmowej komisji wyjaśniającej katastrofę smoleńską zwrócił również uwagę na szczególne znaczenie ustaleń Franka Taylora. – Od tego momentu nie jest istotne, czy samolot był na 100, 50 czy 20 metrach, kiedy nastąpiła ta eksplozja ” – czyli niepoparta mocnymi dowodami hipoteza, daje im podstawę do zarzucenia badania na jakiej wysokości doszło do eksplozji, bo ważne że był wybuch, nie pytajcie o szczegóły i czy pasuje to do reszty twardych dowodów!
Gdzie wyniki badań Franka Taylora? Oczywiście nie ma żadnej publikacji, jedyne co jest to posługiwanie się „autorytetem” do potwierdzenia teorii zamachu. Amerykańscy naukowcy…
Jak widać religia smoleńska pod wezwaniem św. Antoniego ma się dobrze.
Link do znaleziska – https://www.wykop.pl/link/4124265/podkomisja-smolenska-bomby-na-pokladzie-tupolewa/
#bekazpisu #bekazprawakow #macierewicz #smolensk #pseudonauka #nauka #polityka #neuropa

Powered by WPeMatico