Lewactwo nie znosi ewolucji….

Lewactwo nie znosi ewolucji. Kiedy wrzuciłem (meta) analizę dotyczącą różnic średniego IQ pomiędzy rasami, które obejmowało badania z 30 lat, to poinformowano mnie, że różnica…

nie wynika z uwarunkowań genetycznych, tylko społecznych, czyli po prostu jest konsekwencją gwałtu na Afryce dokonanego przez białych w epokach kolonialnych i neokolonialnych.

Tymczasem model wyłącznie-kulturowy został wielokrotnie zdyskredytowany. Czarni z Ameryki mają średnie IQ nieco wyższe od czarnych z Afryki, ale nadal mniejsze od białych (w tych samych warunkach). I nie zapowiada się żeby mieli dorównać białym w najbliższych tysiącleciach.

Kiedy dziecko wschodniego Azjaty jest adoptowane przez rodzinę czarnych to ma IQ wyższe od nowych rodziców. Co wykazuje regresję u potomstwa do rasowo przewidywalnej średniej (każda rasa ma swoje genetyczne tendencje). W tym kluczowym miejscu, potencjał modelu wyłącznie-kulturowego, (środowiskowego, dyskryminacyjnego) został wyczerpany. A takie przewidywanie nie jest problemem dla modelu odziedziczalności. Biali i wschodni Azjaci przeszli ostrzejszą selekcję naturalną, żyjąc w trudniejszym, chłodniejszym klimacie.

Ale najważniejsze, że uczciwa intelektualnie analiza, która jest zgodna z najnowszymi odkryciami na temat naszej historii, nie podziela lewackich urojeń

Autorzy przytoczonej przez ciebie pracy byli również krytykowani za rasistowskie tendencje w innych ich pracach i konsensus naukowy jest taki, że różnica w średnim IQ między „rasami” istnieje, ale po pierwsze jest mniejsza, a po drugie nie wynika z uwarunkowań genetycznych, tylko społecznych

Czyli wszyscy jesteśmy tacy sami, tylko mamy inny software. BEEP BEEP BOOP. Tutaj słowo kluczowe „rasizm” ma ustanowić „konsensus” równości, w magiczny sposób odrzucić niepoprawną politycznie rzeczywistość. Widzisz, jak nazywasz ewolucję rasistą to ona przestaje istnieć!

Większość „pozytywnych dyskryminacji” białych (i w ogóle mężczyzn) jest ugruntowana przekonaniem równości biologicznej każdego człowieka. Aby taka utopia funkcjonowała, neguje się logikę i rzeczywiste uwarunkowania (kształtowane przez setki tysięcy lat), a zastępuje wizją niesprawiedliwości społecznej. To część główna SJW.

https://www1.udel.edu/educ/gottfredson/30years/Rushton-Jensen30years.pdf

#redpill #neoreakcja #sjw #lewactwo #ewolucja #nauka #4konserwy #bekazlewactwa #npc