Przegryw – aspekt biologiczny…

Przegryw – aspekt biologiczny część 1

Skąd tyle przegrywów ma brzydką mordę, zakola, niski wzrost, różne inne wady? Z odpowiedzą na to pytanie przychodzi Dr. Dieselmusidymic. Nie było mnie tutaj dość długo (chyba 3 miesiące) w czasie których próbowałem zdefiniować przegrywizm i zamknąć go w matematycznych ramach (udało mi się skontruować automat przegrywizmu wraz z opisem teoretycznym). Odbyłem podróże w najciemniejsze czeluście internetu w poszukiwaniu badań, statystyk odnoszących się do przegrywizmu i przegrywów.

Ile razy na mirko widzieliście żale typu:”Dlaczego mam brzydką mordę a brat jest 8/10?”, „Dlaczego mam 170cm wzrostu?”, „Mam zakola w wieku 20 lat” i wiele innych? To zjawisko zaciekawiło mnie i udało mi się znaleźć odpowiedź. Wszystkie te wady, objawy są skutkiem jednej wady genetycznej jaką jest całkowite zaniknięcie lub częściowa niezdolność do filtrowania bariery krew-mózg (dlatego istnieją np. wysokie przegrywy).

Każdy człowiek posiada komórki spierdolenia w m.in płynie mózgowo-rdzeniowym, (prawdopodobnie wytwarzane są przez przysadke mózgową gdzie bariera jest naturalnie słabsza) które pozwalają rozumieć im np. memy czy czarny humor czy szalone zachowania. Niestety w większej ilości prowadzą do stresu przed ludźmi, zahamowaniem rozwoju społecznego poprzez izolacje osobnika niezdolnego do porozumiewania się z osobami „normalnymi” w wczesnym wieku co prowadzi do braku wzorców zachowania w wieku dorosłym i odtrącenia przez społeczeństwo.
Komórki spierdolenia nie powinny się znaleźć w krwioobiegu (wyjątkiem jest wiek dojrzewania gdzie naturalnie komórki te w niewielkich ilościach znajdują się w krwioobiegu u mężczyzn powodując trądzik a u kobiet potrzebę atencji i uwagi), ponieważ mają fatalny skutek na działanie organizmu. Z wszystkich przegrywów skarżących się na niski wzrost/brzydką mordę/zakola wykryto wysokie stężenie komórek spierdolenia zarówno w płynie mózgowo-rdzeniowym jak i w osoczu

#przegryw #przegrywizm #stulejacontent #nauka #tfwnogf #tfwnobf #spierdolenie